preload
Część 2


Rosyjski na Szóstkę
Część 2Dla średnio zaawansowanych

Autor: Liliana Droździk
Liczba lekcji: 15 (w tym 3 lekcje próbne)


Bezterminowy dostęp:
79 zł
Liliana Droździk jest nauczycielką i lektorką języka rosyjskiego. Ukończyła filologię rosyjską na Uniwersytecie Opolskim, jest także absolwentką kierunku Język Biznesu. Przez 2,5 roku prowadziła zajęcia z Praktycznej Nauki Języka Rosyjskiego dla studentów Uniwersytetu Opolskiego. Na co dzień przygotowuje do egzaminów z rosyjskiego kandydatów na studia podyplomowe oraz prowadzi kursy językowe dla firm prywatnych i instytucji państwowych.

Ma na swoim koncie pobyt w Instytucie im. Puszkina w Moskwie, gdzie poznawała najgłębsze tajniki języka rosyjskiego. Jako językoznawca jest współautorką obszernego słownika frazeologicznego z trudnymi do tłumaczenia zwrotami i idiomami pt. "Podręczny idiomatykon polsko-rosyjski", przeznaczonego dla tłumaczy i dziennikarzy.

Prywatnie od 10 lat jest wegetarianką, uwielbia dobre książki przygodowe i towarzystwo swoich przyjaciół. Jej hobby to śpiewanie (może kiedyś wystąpi w "Szansie na sukces"). Wolny czas poświęca jednak bez reszty wychowaniu swojego 2-letniego synka Nitaja.